Yazılar

HP’nin yeni Dragonfly dizüstü bilgisayar sürüsü, Chrome ve Windows lezzetlerinde ince bir güç sunuyor

2020’de PCWorld , orijinal HP Elite Dragonfly’a Editörün Seçimi ödülünü verdi . Genel Yayın Yönetmeni Gordon Ung, ince dizüstü bilgisayarın “ince, hafif ve güzel, pili bitmeyecek şekilde” olduğunu söyledi. CES 2022’de HP, Dragonfly etiketini Dell’in XPS’si veya Lenovo’nun X1’i olarak yeni bir ev markası yapmaya hazırlanıyor. Şirket bunu yenilenmiş bir Windows dizüstü bilgisayar ve yepyeni bir dönüştürülebilir

Chromebook tasarımı ile yapıyor. Birincisi, Elite Dragonfly G3’ü yeniden vaftiz eden yeni Windows makinesi. En belirgin değişiklik, 1920×1280 çözünürlük ve 400 nit’ten başlayarak 16:9 ekrandan 13,5 inçte üretken 3:2 en boy oranına geçiştir. Kullanıcılar bu paneli 1000 nit sürümüne yükseltebilir veya “3K2K” OLED ekranla her şeyi yapabilir.

Dragonfly’ın diğer imza özelliği, ağırlığı (veya eksikliği) hala etkileyici. En yeni 12. nesil Intel Core işlemcilere yapılan yükseltmelere rağmen , dizüstü bilgisayar hala sadece 2,2 pounddan başlıyor. (İsteğe bağlı 6 hücreli pil bunu biraz artırabilir.) Pek çok premium Windows dizüstü bilgisayar gibi, dokunsal bir izleme dörtgeni içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu