Yazılar

Yaklaşık 10$’a bir yıllık Bitdefender Total Security antivirüsü edinin

Birçok antivirüs sağlayıcısı, ilk kez abone olanlara indirim sunar, ancak Bitdefender’ın şu anda sahip olduğu anlaşmayı yenmek zor olurdu. Virüsten koruma sağlayıcısı, yeni müşterilere Bitdefender Total Security’ye yalnızca 10 ABD Doları karşılığında bir yıllık abonelik sunuyor . Bu liste fiyatından 80 dolar.

Bitdefender hakkındaki en son incelememiz ona 5 üzerinden 4 yıldız vererek “çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli özelliklere sahip yetkin bir antivirüs paketi” olarak nitelendirdi. Bu bir yıllık abonelik, Windows, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere beş cihazı kapsar. Ayrıca güvenlik duvarları, ebeveyn denetimleri ve fidye yazılımı ve kötü amaçlı yazılım koruması gibi güvenlik özelliklerine de sahip olursunuz.

Bitdefender, içine her türlü başka şeyi de inşa eder. Bu paket, yukarıdaki güvenlik özelliklerine ek olarak, web kamerası ve mikrofon koruması, bankacılık koruması, parola yöneticisi, dosya parçalayıcı ve ev ağı monitörü de içerir. Bitdefender, Eylül ve Ekim ayları için AV-Test’in 0 günlük ve yaygın ve yaygın kötü amaçlı yazılım testlerinde yüzde 100 kazandı. İstediğiniz korumayı sunan mükemmel bir süittir ve yılda sadece 10$’a denemeye değer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu